Het eten was heerlijk. We waren op vakantie en hadden dus de tijd. Afhalen was eerst 20 minuten. Echter na 45 minuten vertrok ik pas met de pizza's. Die waren wel vers en goed belegd. Op dat moment was er maar één kok in de keuken.

€€
€€€€
Pizzeria Bella Rosa, Rolde
Pizzeria Bella Rosa in Rolde is een gezellig Italiaans Ristorante & Pizzeria. Wij hebben kwaliteit en service hoog in het vaandel staan. Bella Rosa is enkele jaren geleden begonnen als afhaal-pizzeria in Nieuw-Roden. Na enkele succesvolle jaren hebben wij besloten om naast de afhaalmogelijkheid van pizza’s en pasta’s tevens een Italiaans restaurant te beginnen in Rolde.
Geniet van onze oven-heerlijke pizza’s, de gezellige sfeer en gastvrijheid van onze medewerkers!
Meer in Drenthe
Vandaag geopend 16:00 - 22:00
Openingstijden | ||
---|---|---|
Maandag | 16:00 - 22:00 | |
Dinsdag | 16:00 - 22:00 | |
Woensdag | 16:00 - 22:00 | |
Donderdag | 16:00 - 22:00 | |
Vrijdag | 16:00 - 22:00 | |
Zaterdag | 16:00 - 22:00 | |
Zondag | 16:00 - 22:00 |
Reviews op Google
-
-
Wanneer je het pand betreed verwacht je niet dat de kwaliteit van het eten zo goed is. Echter is dit zeker het geval! Heerlijk gegeten en ontzettend vriendelijk personeel. Het pand kan wel een schoonmaak- & opknapbeurt gebruiken, maar het eten is subliem!
* Onze reviews worden periodiek bij Google opgevraagd en worden door Google als meest relevant bezien.