
Anywhoo Fashion & more, Zuid Holland
Welkom bij Anywhoo Ouddorp.
Fashion & more
Laatste nieuws Over ons Onze winkel
We zitten in een van de leukste straatjes van Ouddorp, je vind in onze winkel mode 36 t/m maat 50, sieraden, accessoires en tassen.
Ons assortiment bestaat uit een mix van mode, sieraden, accessoires en tassen, altijd vernieuwend en altijd verrassend.
We kopen regelmatig nieuwe merken in om de winkel telkens een nieuw gezicht te kunnen geven en te kunnen blijven verrassen.
Onze dames collecties zijn o.a. van: Isla Ibiza, Object., Juna rose (t/m maat 48), Sozo, Il Dolce, Kaffe, Cream, Smash, Cotton candy, Eleven Paris en Blake 7.
We hebben een goede basis van betaalbare, kwalitatief mooie kleding met snel wisselende collecties, onze merken zijn moderne merken die de afwisseling in collecties nog groter zullen maken. Door deze mix van merken in de winkel altijd het nieuwste op mode gebied te vinden.
Onze Sieradenmerken zijn: Ixxxi, Uno de 50, Xworks, en Abbacino leren tassen en diverse sjaals van diverse merken.
Openingstijden | ||
---|---|---|
Maandag | 13:00 - 17:00 | |
Dinsdag | 10:00 - 17:00 | |
Woensdag | 10:00 - 17:00 | |
Donderdag | 10:00 - 17:00 | |
Vrijdag | 10:00 - 17:00 | |
Zaterdag | 10:00 - 17:00 | |
Zondag | Gesloten |