Het park is prachtig en er is veel uitdaging! Ook de netten en de speeltuin zijn heel mooi. Maar tot mijn zoon ietsje is gegroeid komen wij hier niet terug. Ik ging met mijn 2 kinderen, maar helaas was mijn zoon 128cm waardoor hij alleen maar het pico parcour (toch net te 'saai' voor een jongen van 7) mocht doen. Ik dacht dat we die met zn alle konden gaan doen, maar voor dit parcour heb je een andere harnas/verbinding dan de andere parcours. Bij het Pico parcour is een begeleider verplicht dus ik ben daar gebleven, terwijl mijn andere zoon alleen een ander parcour ging doen. Kortom, Ik had een ticket waar ik niks aan had en het is niet het gezamelijke gezinsuitje waar we op gehoopt hadden. Zodra mijn zoon 1.30m zullen wij hier nog wel is een keer naar toe gaan. - Honden zijn welkom - Mag zelf eten/drinken meenemen - Kraantjes om fles te vullen - 4,50 euro om te parkeren
Klimrijk Brabant, Veldhoven

Der abenteuerliche Kletterwald in Brabant

Auf der Suche nach einem aktiven Ausflug in der Natur? Teste deine Kletterkünste auf dem abenteuerlichen Kletterparcours, springe auf dem Netten Adventure, erweitere deine Grenzen im Boulderpark und lasse dich im Spielplatz aus! Egal, ob du mit der Familie kommst, einen Kindergeburtstag feierst oder einen Betriebsausflug organisierst, Klimrijk bietet die perfekte Kulisse für einen aktiven Tag.

Kinder bis 12 Jahre können neben einem herausfordernden Junior Parcours und Kletterparcours den ganzen Tag unbegrenzt klettern und klettern im Spielwald. Ein Ticket, endloser Spaß!

Jeder Parcours hat eigene Hindernisse, Höhen und Herausforderungen, sodass es für Jung und Alt etwas zu tun gibt.

Standort
Turfweg 9, 5504 RM Veldhoven, Nordbrabant
-
-
Super leuke plek voor jong en oud. Je mag zelf eten en drinken meenemen of je kunt van de horeca gebruik maken. Kindjes tot 1,30 m mogen zelf op het picoparcours. Een mooie eerste klim ervaring. Ook de boulderstenen en netten waren in trek om na het klimmen nog verder te spelen.
-
Erg leuk voor de echte avonturiers. Op hoogte tussen de bomen een wisselend parkoers volbrengen. Kijk wel goed op verschillende sites voor korting. B.v tripper, Groupon of social deal. Dan ben je veel goedkoper uit. Ook leuk voor groepen, schoolreisje, feestje of dergelijke. Wij zijn er 4,5 uur verbleven .