Tijdens onze etappe van Ons Kloosterpad waren we langs gekomen. Na afloop toch met de auto terug gegaan voor een pannenkoek. Deze waren heerlijk en een complete maaltijd! Gastvrouw en personeel vriendelijke mensen met oog en oor voor de klant.
In de Brouwerij, Diessen
In de Brouwerij is een typisch Brabants restaurant voor de hele familie. De Brabantse gastvrijheid en gezelligheid staat hier hoog in het vaandel. Je kunt hier terecht voor een overheerlijke pannenkoek maar we hebben ook een ruime keuze in A la carte gerechten, voor ieder volop keuze dus. In onze prachtige monumentale langgevelboerderij neem je plaats in een van onze ruimtes en geniet!
Openingstijden | ||
---|---|---|
Maandag | Gesloten | |
Dinsdag | Gesloten | |
Woensdag | 12:00 - 21:00 | |
Donderdag | 12:00 - 21:00 | |
Vrijdag | 12:00 - 21:00 | |
Zaterdag | 12:00 - 21:00 | |
Zondag | 12:00 - 21:00 |
-
-
Ik kwam daar voor een kleine lunch na een wandeling. De kaart is niet groot. Voor de kleine honger nam ik de tosti. Deze was prima! De drank kaart is uitgebreid. Nadeel was dat er geen prijzen bij stonden.
-
Lekker , Lekker Top sfeer en heerlijk eten ! Tot snel .
-
Wij verblijven een week op Camping Rakelbos en vanuit daar was dit restaurant goed aan te rijden. Met de auto 5 minuten rijden vanaf de camping. Van te voren hebben wij voor de zekerheid gereserveerd. Dit kan telefonisch en via de website. Bij het reserveren een aantal wensen doorgegeven, die bij aankomst werden geregeld. De kinderen konden buiten in de grote speeltuin en binnen in de speelhoek spelen. Je hoeft niet perse een pannenkoek te bestellen. De menukaart biedt gelukkig een ruime keuzemogelijkheid aan andere gerechten. Wij hebben gekozen voor een paar heerlijke pannenkoeken. Personeel was erg vriendelijk! Al met al een aanrader.