€€ €€€€

Bistro de Buurman, Breskens

Gezellig en goed eten in een gemoedelijke sfeer


Gegrilde kip met salade en witte wijn bij Bistro de Buurman Breskens Chef aan het werk in de keuken van Bistro de Buurman Breskens


In 2002 besloot Jurgen na 18 jaar te stoppen met vissen om Angelique die eigenaresse was te helpen achter de bar en bediening in Grand Café De Heeren van Amstel aan het Spuiplein in Breskens.

Toen ze in 2006 gevraagd werden of ze het iets verder gelegen Café Centraal wouden overnemen, moesten ze daar niet lang over denken, dus namen ze het dorpscafeetje van Breskens over.

In 2010 verkochten ze de Heeren van Amstel en draaiden alleen Café Centraal.


Genieten van een gerecht met rode wijn bij Bistro de Buurman Breskens Pasta met groenten geserveerd bij Bistro de Buurman Breskens


Toen in 2011 het pand ernaast vrij kwam en Jurgen met de Buurman stond te praten, zei hij Jurgen Brand is’t niks voo judder? Bij Jurgen begonnen gelijk allerlei lichtjes te branden, immers Angelique was op haar 23e al chef-kok, dus……..


Sfeervolle bar en interieur bij Bistro de Buurman Breskens Moderne hanglampen en sfeervolle verlichting bij Bistro de Buurman Breskens


Na een grondige verbouwing werd in 2012 Bistro de Buurman geopend, nu kwam zoon Edwin ook fulltime bij hun werken. In 2015 werd het kleine cafeetje verbouwt tot een eigentijds café nu een stuk groter. Edwin ging in 2020 ergens anders werken, en kwam in 2023 weer terug op het oude nest, nu om z’n vader te vervangen. En hij het regelt nu dus aan de voorkant en Angelique die de keuken nog steeds runt.

Inmiddels staat er een grote serre voor de zaken die samen het grootste terras en serre van het plein vormen. Bistro de Buurman is inmiddels voor vele mensen een begrip, en Café Centraal was dat al jaren.


Perfect gegrild steakgerecht met rode wijn bij Bistro de Buurman Breskens

Luxe proeverij met vleesgerechten bij Bistro de Buurman Breskens


De keuken is voor ieder wat wils, vis, vlees, vega, pasta, lunchgerechten.

www.bistrodebuurman.nl


Selectie van speciaalbieren aan de bar bij Bistro de Buurman Breskens Verfrissende cocktail met limoen en munt bij Bistro de Buurman Breskens


Café Centraal

Logo Centraal jpg

In het Café zijn regelmatig dj’s, bands en/of thema avonden te bekijken/luisteren.

www.centraalcafe.nl


Espresso Martini geserveerd in stijl bij Bistro de Buurman Breskens

Meer in Zeeland
Vandaag geopend 11:00 - 21:00
Bistro de Buurman
Spuiplein 25
4511 AP Breskens
Zeeland
0117 383 144
info@bistrodebuurman.nl
Openingstijden
Maandag 11:00 - 21:00
Dinsdag Gesloten
Woensdag 11:00 - 21:00
Donderdag 11:00 - 21:00
Vrijdag 11:00 - 21:00
Zaterdag 11:00 - 21:00
Zondag 11:00 - 21:00
Reviews op Google
  • Sandie
    Sandie
    5/5

    Uit eten met de familie tijdens onse mini vakantietrip. Thuis tijdens het googelen was bistro de buurman tevoorschijn gekomen. We lazen gemengde reviews. Onze ervaring is dat je er pas over kunt oordelen als je er zelf bent geweest. Dus gereserveerd en afgelopen zaterdag de bistro bezocht. Het weer was fantastisch dus zaten we gezellig op het terras. Het was door t weer behoorlijk druk maar dat deed niets af aan de service en het eten het was zalig. Personeel uiterst vriendelijk. Binnen ziet het er ook erg gezellig en warm uit. Wij hebben een heerlijke avond gehad.

  • Debby Van Damme
    Debby Van Damme
    5/5

    Vriendelijk en bekwaam personeel. Eten om je vingers van af te likken. Heerlijk. Niks op aan te merken.

  • Joery
    Joery
    5/5

    Heerlijk genoten! Goede portie scampi!! Ruime menukaart en veel keuze voor bier. Wc is wat onhandig.

  • Brigitta van de Wiel
    Brigitta van de Wiel
    5/5

    Overheerlijk gegeten op het overdekte terras. Begonnen met een lekker wit wijntje. Daarna eigengemaakte garnalenkroketjes als voorgerecht. Zelf heb ik een gegratineerd vispannetje genomen en mijn vriend een satéspies van kippedij met pindasaus en kroepoek. Beide verse frietjes en rauwkost erbij. Onze nagerechten waren ook heerlijk. Mijn vriend had een dame blanche ... nou erna zat hij megavol, dus niet zomaar een bolletje ijs en een beetje chocoladesaus in een glazen coupe, ... maar dit is op de foto te zien. Ik zelf had cheesecake met vers zomerfruit, slagroom en karamel. De bediening was super vriendelijk en stond niet direct naast de tafel toen we onze hoofdmaaltijd op hadden zo dat we dit even konden laten zakken om vervolgens ons nagerecht te kunnen bestellen

* Onze reviews worden periodiek bij Google opgevraagd en worden door Google als meest relevant bezien.