Groot atypisch uitziend Chinees restaurant. Veel parkeerplaatsen maar meesten bezet bij aankomst 22-08-2025. Da's een goed teken. Het is gezellig druk. Wij halen af. Loempia's zijn goed gevuld en blijven krokant in de speciale verpakking. De kip kerrie is goed op smaak en is grote bak met echt veel kip. Daarbij mihoen die ook heel goed gevuld is! Echt een aanrader!
Nieuw Eiland Tholen, Scherpenisse
Nieuw Eiland Tholen biedt een all-in concept waarbij u 2,5 uur lang onbeperkt kunt genieten van eten en drinken voor een vaste prijs. Dit geldt voor alle leeftijden, met speciale tarieven voor kinderen tot 12 jaar. Reserveren wordt aanbevolen om teleurstelling te voorkomen.

Voor speciale gelegenheden zoals bedrijfsfeesten, jubilea of verjaardagen zijn er arrangementen beschikbaar. Deze bieden 2,5 uur lang toegang tot alle gerechten en alcoholvrije dranken, met de mogelijkheid om uit te breiden met alcoholische dranken. Het ruime restaurant met circa 150 zitplaatsen is geschikt voor diverse wensen.

Kinderen kunnen zich uitstekend vermaken op de speelzolder met spelletjes, films, PlayStation en een speelkooi. Er is een speciaal kindermenu met lekkernijen zoals pannenkoekjes, poffertjes en knakworstjes. Ook kunnen ze softijs tappen en versieren, en genieten van een slush puppie.

Voor kleinere gezelschappen is er een maandmenu voor 2 tot 3 personen met keuze uit nasi, bami of witte rijst voor een vaste prijs. Dit maakt Nieuw Eiland Tholen ook geschikt voor een gezellig diner in een intieme setting.

Nieuw Eiland Tholen is een gastvrije locatie waar u in een ontspannen sfeer kunt genieten van een uitgebreid aanbod aan gerechten en dranken. De combinatie van een all-in concept, speciale arrangementen en kindvriendelijke faciliteiten maakt het een aantrekkelijke bestemming voor het hele gezin.
Locatie
Spuidamstraat 16, 4694 CK Scherpenisse, Zeeland
-
-
Gezellig en goed restaurant met speel mogelijkheden voor kinderen t/m 12 jaar
-
Super vriendelijk en behulpzaam personeel, doen erg hun best zeker icm de corona maatregelen. Eten is zoals altijd goed te eten, zowel buffet als afhaal.
-
Net eten besteld wat ik bijna wekelijks doe . Kroepoek niet aanwezig waarop ik natuurlijk even een belletje pleeg om het evt nog op te kunnen halen want voor β¬4,40 ga ik natuurlijk niet slecht zijn . Kreeg direct het gevoel dat ik voor leugenaar werd uitgemaakt , niet door de aardige mevrouw die mijn bestelling opnam maar door eigenaresse zelf . Conclusie ! Altijd zelf bij afhalen je bestelling controleren want dat schijnt daar erg moeilijk te zijn . Voor mij de laatste keer want dit is meerdere keren gebeurt!